VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

KEEZA Vita&Minerals 90 tablet

Kód: 4191
Značka: OstroVit
169 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

KEEZA Vita&Minerals

90 tablet

Každá tableta našeho doplňku stravy je souborem až 21 ingrediencí, složených ve vhodných formách a poměrech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • vícesložkové
  • vysoce kvalitní složení
  • 2 tablety je denní dávka doplňku
  • řada KEEZA

KEEZA Vita&Minerals tablety obsahují:

Vitamin D - je to rozpustný v tucích, tzv. ''sluneční vitamin'' - který se syntetizuje hlavně v naší kůži při vystavení slunečním paprskům. Mimo jiné zodpovídá za udržení normální hladiny vápníku v krvi a kalcium-fosfátové rovnováhy, a tím udržuje zdravé kosti, zuby a svaly. Navíc podporuje správné fungování imunitního systému.

Vitamín C – je to především silný antioxidant. Mimo jiné napomáhá ke správné funkci imunitního systému a k podpoře správné tvorby kolagenu, což má přímý vliv na udržení zdravých pojivových tkání, chrupavek a zubů. Kromě toho zvyšuje vstřebávání železa a pomáhá udržovat normální duševní funkce a činnost nervové soustavy.

Vitamin E – silný antioxidant, který pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Vitamín A – mimo jiné pomáhá udržovat normální vidění a zdravou pokožku a sliznice.

Vitamin B6 - podporuje správnou činnost nervové soustavy a udržení správných psychických funkcí. Přispívá k regulaci hormonální aktivity. Kromě toho se podílí na správném energetickém metabolismu.

Vitamin B12 - přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a napomáhá správné činnosti nervové soustavy. Podporuje správný metabolismus homocysteinu. Tento vitamín také hraje roli v procesu dělení buněk.

Niacin – vitamín B3 – stejně jako vitamín B1 přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a přispívá k udržení normálních psychických funkcí. Stejně jako riboflavin pomáhá niacin udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.

Thiamin - vitamín B1 - přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy. Přispívá k udržení správných psychických funkcí a také ke správné činnosti srdce.

Riboflavin - vitamín B2 - přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy. Tento vitamín navíc pomáhá udržovat normální stav pokožky a sliznic a stav červených krvinek. Snižuje pocity únavy a vyčerpání.

Hořčík – nezbytný minerál v naší stravě, zodpovědný mimo jiné za udržování rovnováhy elektrolytů a normálního energetického metabolismu. Kromě toho se podílí na procesu dělení buněk a podporuje činnost nervového systému, což mu umožňuje udržovat normální psychické funkce. Jeho správný přísun ve stravě nás chrání před pocity únavy a vyčerpání a má obrovský vliv na fungování našich svalů.

Draslík – hned vedle hořčíku podporuje rovnováhu elektrolytů v těle. Udržuje správné svalové napětí. Dokáže řídit objem vody v těle a regulovat krevní tlak. Má vliv na činnost nervové soustavy.

Vápník - základní mikroživina, která je potřebná mimo jiné pro udržení zdravých kostí a zubů, přispívá ke správné činnosti svalů a nervových přenosů, ale hlavně se podílí na procesu dělení a specializace buněk.

Kyselina pantotenová - vitamin B5 - přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, jakož i k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů. Kromě toho snižuje pocity únavy a vyčerpání a pomáhá udržovat duševní výkonnost na normální úrovni.

Biotin – pomáhá udržovat zdravou pokožku, vlasy a sliznice. Navíc přispívá k udržení normálního energetického a makroživinového metabolismu.

Kyselina listová – podílí se na procesu dělení buněk, přispívá k normální tvorbě krve a k udržení normálního metabolismu homocysteinu. 5-MTHF není syntetizován v těle, takže musí být dodáván s potravou nebo suplementací.

Chrom – přispívá k udržení normálního metabolismu makroživin, také přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi.

Zinek – je nezbytným prvkem pro udržení zdravé pokožky, vlasů a nehtů. Pomáhá také chránit naše buňky před oxidativním stresem a udržovat normální metabolismus mastných kyselin a makroživin.

Železo – podporuje normální tvorbu červených krvinek a hemoglobinu, čímž přispívá ke snížení pocitu únavy a vyčerpání.

Selen - pomáhá udržovat zdravou kůži, vlasy a nehty, ovlivňuje funkci štítné žlázy a průběh spermatogeneze.

Mangan – přispívá k udržení zdravých kostí a správné tvorbě pojivových tkání, je silným antioxidantem.

Měď – prvek, který pomáhá udržovat normální pigmentaci kůže a vlasů, podporuje také udržení správných pojivových tkání.

Doporučené použití:

Užívejte 1 dávku (2 tablety) denně. Výrobek je určen pro dospělé.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Skladujte při teplotě 15-25°C, v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

Ingredience

Citran draselný, hořečnaté soli kyseliny citrónové, plnidlo: mikrokrystalická celulóza; uhličitan vápenatý, kyselina L-askorbová, maltodextrin, škrob, pikolinát zinečnatý, DL-alfa-tokoferylacetát, diglycinát železitý, L-selenomethionin, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý; inositol hexanikotinát, thiamin hydrochlorid, riboflavin, D-pantothenát vápenatý, cholekalciferol, diglycinát manganu, retinylacetát, diglycinát měďnatý, pyridoxin hydrochlorid, pikolinát chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, D-biotin, kyanokobalamin.

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.


Nutriční hodnoty
Čistá hmotnost produktu: 137 g
Počet porcí na nádobu: 45
1 porce: 2 tablety
Aktivní složky na porci 2 tablety % RI*
Vitamín D 30 μg 600 %*
Vitamín C 80 mg 100 %*
Vitamín E 30 mg 250 %*
Vitamín A 800 μg 100 %*
Vitamín B6 2 mg 143 %*
Vitamín B12 10 μg 400 %*
Niacin 16 mg 100 %*
Thiamin 15 mg 1364 %*
Riboflavin 15 mg 1071 %*
Hořčík 108 mg 29 %*
Draslík 300 mg 15 %*
Vápník 120 mg 15 %*
Kyselina pantothenová 12 mg 200 %*
Biotin 150 μg 300 %*
Kyselina listová 400 μg 200 %*
Chrom 150 μg 375 %*
Zinek 15 mg 150 %*
Železo 14 mg 100 %*
Selen 200 μg 364 %*
Mangan 1,8 mg 90 %*
Měď 1 mg 100 %*

*RI - Referenční příjem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: