Jarní detoxikace organismu

Detox funguje jako dobrý začátek k dodržování zdravého životního stylu. Poradíme Vám, jak očistit tělo, pleť i hlavu.

Detoxem k odplavení škodlivých látek ze zimy

Zima je spojena s nedostatkem světla a slunce, což se často projevuje špatnou náladou. Jsme podráždění a tělo má tendenci se obalovat tukem. Mnoho z nás to řeší přejídáním, či nadměrnou konzumací sladkostí. Po nějaké době se cítíme unavení.

Na tyto signály, bychom měli brát zřetel, protože to vede k nadváze a nemocem.

Se špatnou stravou, do těla přichází nejen tuky a cukry, ale i nebezpečné jedy.

Zejména nezdravý životní styl, chemicky upravená strava a znečištěné ovzduší -  způsobuje předčasné stárnutí. Tvoří se vrásky a zhoršuje se  zdravotní stav.

Právě proto si mnoho z nás oblíbilo jarní detox, jehož cílem je zbavit  naše tělo škodlivých a nebezpečných látek nasbíraných během zimy.

Velmi pestrou nabídku přírodních doplňků stravy k detoxikaci najdete v našem obchodě BIO-DETOX.

 

Nepleťte si detox s dietou, není to totéž

Detox může být i nebezpečný, proto začněte velmi opatrně – jde hlavně o očistu. Doporučujeme detoxikaci přírodními zeleninovými a ovocnými šťávami.

Zkuste např. jeden den pít vodu nebo bylinkové čaje. Popíjet můžete i lahodná smoothies, vyrobená nejlépe z čerstvé zeleniny a doplněná přírodními semínky Chia, Ostropestřce  nebo sušenými plody Goji

Detoxikujte se vždy - maximálně  tři dny!

Pro delší detoxikaci,  se  obraťte na odborníky, kteří Vám poradí – sestaví jídelníček a doporučí, jak správně se detoxikovat.

I tři dny budou pro Vaše tělo velmi náročné.

 

Průběh jarního detoxu od začátku do konce

Než zahájíte s detoxem, vynechte  týden před samotnou očistou tučná jídla, sladkosti, pečivo, luštěniny, kávu a černý čaj, aby se tělo připravilo.

Během třídenního detoxu budete možná unavení, proto je dobré si neplánovat, žádnou náročnou fyzickou činnost.

Kromě zeleninových šťáv, či bylinkových čajů, se doporučuje užívat Chlorellu Bio-detox, která zajišťuje fungování imunitního systému, podporuje činnost štítné žlázy a chrání buňky. Chlorellu je dobré kombinovat s nápojem z Mladého Ječmene Bio-detox.

Součástí Detoxu má být odpočinek. Pravidelně spěte a nestresujte se.

Jakmile se začnete cítit lépe (asi za pár týdnů), můžete některé potraviny do svého jídelníčku vrátit Pokdu Vám nové, zdravé stravování vyhovovalo, můžete v něm pokračovat i nadále.

Mladý ječmen a Chlorellu určitě užívejte minimálně 3 měsíce, aby se dostavil účinek.

Odměnou Vám bude nejen štíhlejší postava, ale také energie a pevnější zdraví.