VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Věrnostní program

VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI!

Zůstat u Bio-detox.cz se vyplatí. Čím více nakupujete, tím větší slevu dostanete ;-).

 

Vážený zákazníku,
díky registraci v našem obchodě se můžete nechat hýčkat novým věrnostním programem pro naše VIP zákazníky.

Tento věrnostní program Vám přináší řadu výhod od slevy na celý sortiment zboží ve výši až 12%, přes speciální akce určené pouze stálým zákazníkům, či dárky zdarma k objednávkám až po speciální dárkové poukazy určené jen pro naše věrné zákazníky.

Našich věrných zákazníků si opravdu vážíme a budeme se snažit pro Vás dělat vždy něco navíc v rámci bonusového programu, jehož se po registraci stáváte členem.

Ihned po registraci můžete neomezeně čerpat slevu ve výši dvou a více procent z ceny objednávky. (viz podmínky věrnostního programu níže)


To však rozhodně není vše. S každou další objednávkou se Vás pokusíme příjemně překvapovat a pečovat o Vás, tak abyste byli z našeho servisu vždy nadšení.

Kdybyste potřebovali s čímkoliv pomoci či poradit, rádi Vás uslyšíme na naší infolince +420 775 160 048 nebo na emailu: info@bio-detox.cz

 

Úrovně věrnostní slevy vycházejí z celkové částky předchozích nákupů registrovaného zákazníka uskutečněných za poslední 2 roky.

 Lze dosáhnout sedmi úrovní slev:

  • První věrnostní slevu získává každý zákazník, který se zaregistruje na e-shopu www.bio-detox.cz, a to ve výši 2%.
  • Pokud celková částka všech nákupů zákazníka za poslední dva roky dosáhne hodnoty 2 000 Kč, získá zákazník slevu 3 % na každý další nákup. 
  • Pokud celková částka všech nákupů zákazníka za poslední dva roky dosáhne hodnoty 3 000 Kč, získá zákazník slevu 4 % na každý další nákup. 
  • Pokud celková částka všech nákupů zákazníka za poslední dva roky dosáhne hodnoty 000 Kč, získá zákazník slevu 5 % na každý další nákup. 
  • Pokud celková částka všech nákupů zákazníka za poslední dva roky dosáhne hodnoty 8 000 Kč, získá zákazník slevu 8 % na každý další nákup. 
  • Pokud celková částka všech nákupů zákazníka za poslední dva roky dosáhne hodnoty 10 000 Kč, získá zákazník slevu 10 % na každý další nákup. 
  • Pokud celková částka všech nákupů zákazníka za poslední dva roky dosáhne hodnoty 15 000 Kč, získá zákazník slevu 12 % na každý další nákup. 

 

Tato sleva se vztahuje na všechno zboží bez omezení.

Podmínkou k získávání věrnostních slev je registrace zákazníka v našem eshopu. Výhodu je možné uplatnit pouze za předpokladu, kdy je zákazník do systému přihlášen. Pokud zákazník nakoupí bez registrace, nezapíše se tento nákup do jeho transakční historie.
 

Vrácení zboží

Pokud je zakoupené zboží vráceno, transakční historie o nákupní cenu této položky klesne. Na základě poklesu transakční historie si eshop vyhrazuje právo snížit nebo zrušit slevu, na kterou zákazník ztrácí právo po vrácení zboží a tedy po poklesu jeho transakční historie.

 

 

 Všeobecné podmínky Věrnostního programu
Kompletní podmínky "Věrnostního programu" naleznete naleznete po stisknutí tlačítka níže.