VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Náplasti na hubnutí 2+1 Piperin Premium FORTE 20mg 120tbl. - ZDARMA

Kód: 4264
Značka: Bio-Detox
458 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení

2 x Náplasti na hubnutí 30 kusů- výrobek napomáhá zabraňování vstřebávání tuků, cukru a škrobů a napomáhá tlumit přehnaný apetit.

1 x Piperin Premium FORTE 20mg 120tbl. - ZDARMA - pomocník při redukci váhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetické náplasti na hubnutí 

 1. 100% přírodní
 2. napomáhá rychlé ztrátě váhy
 3. bezpečné, jednoduché, rychlé
 4. FDA CE certifikát

Magnet uprostřed náplasti vyrábí magnetické vlny (délka vlny je asi 4-14m), které prochází kůží do hloubky 8-12 cm a provádí základní masáž. Náplast je založena na stejném principu jako léčba akupunktury. Magnetizace krevního proudu může efektivně podpořit depolymeraci krevních buněk a destiček tím, že zlepší uspořádání extra buněčných jontů a neiontových látek. Když náplast působí na kůži, pomáhá uvolnit výživový a negativní kyslíkový iont nasbíraný v těle.

Výrobek napomáhá zabraňování vstřebávání tuků, cukru a škrobů a pomáhá tlumit přehnaný apetit. Také napomáhá snižovat tuky a jedy v těle napnutím kůže. S  působením přírodního kůží pronikajícího urychlovače, přírodní byliny mohou rychle projít kůží do lidského oběhového systému v oblasti pupku. Protože je náplast vyrobena z přírodních bylin, náplast nevyvolává průjem. Navíc efekt používání náplasti je větší než polykání tablet, protože tento způsob obchází zažívací systém, játra a ledviny. Její efektivní složky jsou taktéž uchovávány. Jednoduše nalepte zeštíhlující náplast v oblasti pupku, dodržte termín léčby a zjistíte, jak je to efektivní.

HLAVNÍ FUNKCE

 • Může zbavovat hlenovité vlhkosti, zácpy a obezity.
 • Může snižovat a bránit absorpci tuků, cukrů a škrobů.
 • Může napomáhat spalovat tuk a detoxikovat jedy nasbírané v těle.
 • Výrazně a efektivně může pomoci zeštíhlit celé tělo.

KDO BY MĚL VÝROBEK POUŽÍVAT

Vhodné pro obezitu, otoky (napuchnutí) a další. Tento výrobek může zlepšit hladinu základního metabolismu, zvýšit krevní oběh, vytvarovat a zkrásnit tělo.

INSTRUKCE: Očistěte vaši kůži okolo pupku (Shen-que bod) nebo Guan-yuan bod teplým ručníkem. Otevřete balení a odstraňte obal Magnetické zeštíhlující náplasti. Nalepte (aplikujte) náplast na oblast pupku nebo Guan-yuan bod. Noste náplast 12 hodin. Po 12 hodinách odstraňte náplast a nahraďte ji novou nejdříve za 12 hodin. Tzn. že po dobu 24 hodin se má aplikovat jedna náplast na dobu dvanácti hodin. Ideální doba pro využití náplasti je přes den, neboť náplast pomáhá mimo jiné překonat zvýšený apetit. Použijte teplou vodu k očištění pupeční oblasti po odstranění náplasti.

Lidé trpící nadváhou by měli náplasti používat minimálně 3 měsíce, abys dosáhli lepších výsledků.

UPOZORNĚNÍ: Pouze pro vnější použití. Osoby štíhlé a s kožní alergií by se měli před použitím náplasti poradit s odborníkem. Osoby se stravovacími poruchami by se měli před použitím náplasti poradit s odborníkem. Těhotné ženy, kojící ženy a děti pod 12 let nesmějí používat náplasti! Ženy nesmí náplasti používat v době menstruačního cyklu. Nelepte náplast na poškozenou a vředovitou kůži. Tento výrobek je pouze na jedno použití.

BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE: Tento produkt není určen pro děti a těhotné ženy nebo ženy v jejich mens. cyklu. Aplikace náplastí je určena zejména pro dospělé, kteří se snaží zhubnout.

SLOŽENÍ: ženšen, elaterin, aloe, fiveleaf gynostem bylina, folium nelumbins, nezralý hořký pomeranč, berberské wolfberry ovocné.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY: Při prvním použití může být zvýšená stolice, neobávejte se.

DOPORUČENÍ: Aby byly vylučovány jedy, doporučuje se pít 8 sklenic vody (200 ml na sklenici). Nejezte tučné nebo kořeněné jídla při používání náplasti. Každodenní provádění půlhodinového aerobního pohybu, pomáhá dosáhnout lepších zeštíhlujících výsledků.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Otázka: Je magnetická zeštíhlující náplast bezpečná?

Odpověď: Ano. Je 100% z přírodních materiálů. Je používána zevně, proto nejsou zatěžovány vnitřní orgány jako žaludek, játra nebo ledviny. Než byla zaručena její bezpečnost, byla testována 3 roky. Je bez kofeinu.

Jestli máte nějakou kožní alergii, prosím poraďte se s odborníkem před použitím náplasti. Ženy, které jsou v jakémkoli stupni těhotenství nebo kojící ženy by se měli vyhnout tomuto výrobku.

Otázka: Beru předepsané léky. Mohu ve stejnou dobu používat Magnetickou zeštíhlující náplast?

Odpověď: Tato náplast se používá zevně, je 100% přírodní a nemá žádné vedlejší účinky. Nicméně je vždy důležité se poradit s Vaším ošetřujícím lékařem, berete-li léky anebo jste náchylný k alergiím. 

Otázka: Proč aplikovat Magnetickou zeštíhlující náplast na oblast pupku?

Odpověď: Postup aplikování náplasti do pupeční oblasti je ve shodě s testovanou čínskou pupeční terapií, která byla vyvinuta a dokázaná jako účinná přes 200 let. Bylo také klinicky dokázáno, že tato část těla má velkou koncentraci krevních cév a tenkých cév, které umožňují, aby proces pronikání byl co nejefektivnější tím, že přímo tělu dodává bylinné složeniny.

Piperin Premium 20mg
120 tablet

Napsali čí řekli o revolučním připravku Piperinu:

Prima ZOOM: ZDE

Hospodářské noviny: ZDE

magazín Týden: ZDE

Pepř obsahuje látku piperin, která je zodpovědná za jeho jedinečnou chuť. Jedná se o jedinečný doplněk stravy při regulaci tělesné váhy s extraktem z černého pepře. Černý pepř podporuje normální trávení, a tím napomáhá regulaci tělesné hmotnosti. 

Pozitivně ovlivňuje zdraví jater. Má i antioxidační účinky, to znamená, že pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.

Černý pepř:

 • přispívá k normálnímu trávení
 • napomáhá regulaci tělesné hmotnosti
 • působí v těle jako antioxidant

Pepř byl dlouhá staletí používan jak při vaření, tak i v lidovém léčitelství pro jeho nepopiratelné účinky na léčbu onemocnění zažívacího ústrojí (cholera, diarrhea).

Pepř také obsahuje vitamín C, který ometzuje tvorbu volných radikálů. Je přírodní antidepresivum a stimuluje nervový systém, čímž zlepšuje paměť. Pepř napomáhá redukci hmotnosti a účinně spaluje břišní tuk.

Za vlastnosti způsobující hubnutí je odpovědný piperin. Tato silná látka stimuluje vylučování trávicích šťáv a urychluje látkovou výměnu. Proto používáním piperínu můžete spálit kalorie bez zbytečné námahy.

Pro více informaci o Piperinu v tradiční přírodní medícíně Vás musíme odkázat na externí zdroje na Internetu nebo v literatuře. Podle současně platného nařízení Evropské komise č.1924/2006 není možné u produktů úvádět žádná nepovolená zdravotní nebo výživová tvrzení, která nebyla schválena Evropskou komisí nebo Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ze kterého se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Tento produkt je uvedený na trh v ČR  jako rostlinný výtažek a surovina pro další zpracování. Nemá schválené diagnostické ani léčivé účinky a nejedná se o lék. Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovejte v chladu, suchu a temnu. Minimální trvanlivost je vyznačena na obalu. 

Jaká je ideální dávka piperínu pro člověka?


Ve světě existují výživové doplňky s extrahovaný piperin obsahující 5-15 mg piperínu. Na zlepšení trávení a vstřebávání živin se doporučuje denní dávka cca 10 - 15 mg piperínu. Piperin se dobře a rychle vstřebává, účinek zesilující vstřebávání nastává po 15 minutách a trvá přibližně 1 až 2 hodiny. Vliv na metabolismus látek játry může trvat i několik hodin v závislosti na typu enzymů.

 Složení v 1 tobolce:

20 mg Piperin
100 mg Mikrokrystalická celulóza (plnivo)
40 mg Maltodextrin (plnivo)
10 mg Fosforečnan vápenatý (protispékavá látka)
10 mg Magnesium stearát (protispékavá látka)
10 mg Oxid křemičitý (protispékavá látka)

Dávkování: 1 tableta 1x denně cca 20 minut po jídle

Balení: 120 tablet - balení vystačí na 4 měsíce

Hmotnost jedné tablety: 190mg

Miniimální trvanlivost: uvedena na obalu.

Skladování: Uchovejte v suchu a temnu při teplotě do 25°C, po otevření uchovávejte v suchu a temnu a spotřebujte do 12 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Vyrobeno v EU pro: Bio-detox, s.r.o.

Doplňkové parametry

Kategorie: Supervýhodné balíčky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: