VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Melatonin spray 30 ml

Kód: 4323
Značka: OstroVit
159 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

V přípravku byl použit melatonin ve formě spreje, což pozitivně ovlivňuje rychlost pronikání látek do krevního systému a umožňuje rychlé působení hormonu v těle. Pharma Melatonin ve spreji - podpora organismu pro klidný a kvalitní spánek.

30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Forma produktu: sprej (aerosol)
Počet porcí: 276
Kapacita: 30 ml
Dominantní složka: melatonin
Veganský produkt: Ano

Pharma Melatonin ve spreji je doplněk stravy, který je zdrojem melatoninu. Jedná o přípravek z elitní řady Pharma, dostupný v pohodlné formě spreje. Je vytvořený také pro lidi pracující na směny a často cestující a měnící časová pásma.

  • Zdroj melatoninu - jedna porce doplňku stravy dodává tělu 1 mg cenné sloučeniny.
  • Dvě možnosti konzumace produktu - doplněk stravy lze dodávat do těla pomocí rozprašovače nebo pipety, která je součástí balení.
  • 1 porce = 1 aplikace rozprašovačem nebo 5 kapek.
  • Výtěžnost - balení produktu obsahuje 276 nebo 292 porce přípravku (v závislosti na způsobu aplikace doplňku).
  • Pohodlná forma - přípravek ve formě spreje zajišťuje rychlý a bezproblémový přísun doplňku stravy a je skvělým řešením pro lidi, kteří mají potíže s polykáním tablet.

V přípravku byl použit melatonin ve formě spreje, což pozitivně ovlivňuje rychlost pronikání látek do krevního systému a umožňuje rychlé působení hormonu v těle.

Pharma Melatonin ve spreji - podpora organismu pro klidný a kvalitní spánek.

Melatonin je hormon, který přirozeně vyskytuje v lidském těle. Látka je produkována v centrálním nervovém systému šišinkou, což je jedna ze žláz vnitřní sekrece a je derivátem tryptofanu. Syntéza a vylučování melatoninu v těle zvyšuje temnotu, zatímco světlo brzdí procesy. Přirozená produkce hormonu v těle začíná po západu slunce a probíhá nejintenzivněji uprostřed noci, mezi druhou a čtvrtou hodinou. Proto melatonin často označuje jako hormon tmy nebo spánkový hormon. Vzhledem k tomu, že úroveň tvorby sloučeniny klesá s věkem a postupné snižování koncentrace látek lze pozorovat již cca. 40 let, stojí za to zvážit také dodávku melatoninu do vašeho těla zvenčí.

Vyrobeno pro / distributor pro ČR: BIO-DETOX, s.r.o.
Martinská čtvrť 1702
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011

Doplňkové parametry

Kategorie: Nespavost
Hmotnost: 0.035 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: