VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Pharma Methyl B-Complex KIDS v kapkách 30 ml

Kód: 4003
189 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Pharma Methyl B-Complex KIDS v kapkách je nejkvalitnější doplněk stravy ve formě perorálních kapek pro děti, který obsahuje komplex nejvstřebatelnějších forem vitamínů B. Pharma je řada, která spojuje kvalitu surovin, léčiv, péče o výrobu a všechny komponenty, které ji doplňují, ji staví na první místo. Pharma jsou absolutně elitní doplňky pro spotřebitele, kteří vědí, co je pro ně nejdůležitější.

30 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • 66 nebo 132 porcí v balení v závislosti na věku dítěte
  • Vysoký obsah vitamínů B
  • 5 nebo 10 kapek je 1 porce doplňku stravy v závislosti na věku dítěte

Doplněk má formu pohodlných perorálních kapek. Vsaďte na Pharma Methyl B-Complex KIDS v kapkách, pokud:

  • hledáte pro své dítě komplex vitamínů B v jednom přípravku
  • chcete pečovat o imunitu a zdraví svého dítěte
  • Vaše dítě nerado užívá doplňky v tabletách

Vlastnosti složek obsažených v Pharma Methyl B-Complex KIDS:

VÍCESMĚRNÁ PODPORA TĚLA - vitamíny skupiny B ovlivňují mimo jiné práci nervového a kardiovaskulárního systému i metabolismus a hospodaření s energií v těle.

SPRÁVNĚ VYBRANÉ INGREDIENCE - komplexně doplněná hladina nejlépe vstřebatelných vitamínů B - až 8 účinných látek.

PODPORA IMUNITY - správná hladina vitamínů B hraje obrovskou roli v podpoře dětské imunity.

SNADNÉ POUŽITÍ - náš doplněk stravy v kapkách nevyžaduje pití. Může být podán dítěti kdykoli během dne!

VYSOKÁ ÚČINNOST - 30 ml kapek vystačí na dva nebo čtyři měsíce suplementace v závislosti na věku dítěte.

Pharma Methyl B-Complex KIDS - Komplex vitamínů B

Thiamin (vitamín B1) – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a napomáhá správné činnosti nervové soustavy. Přispívá k udržení správných psychických funkcí a také ke správné činnosti srdce.

Riboflavin (vitamín B2) – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy. Tento vitamín navíc pomáhá udržovat správný stav sliznic a červených krvinek. Kromě toho pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Niacin (vitamín B3) – podobně jako vitamín B1 přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a přispívá k udržení normálních psychických funkcí. Podobně jako riboflavin - niacin pomáhá udržovat zdravou pokožku a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Kyselina pantotenová (vitamín B5) - Kyselina pantotenová přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, dále ke správné syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitamínu D a některých neurotransmiterů. Kromě toho přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, pomáhá udržovat duševní výkonnost na správné úrovni.

Biotin (vitamín B7) – přispívá k udržení normálního energetického metabolismu, přispívá ke správné činnosti nervové soustavy. Navíc přispívá k udržení správného metabolismu makroživin. Biotin pomáhá udržovat zdravou pokožku a vlasy a pomáhá udržovat správný stav sliznic.

Kyselina listová (vitamín B9 - levomefolová) - aktivní forma kyseliny listové L-methylfolát vápenatý - 5-MTHF přispívá k růstu mateřských tkání během těhotenství (včetně jeho raného stádia), podílí se na procesu dělení buněk, pomáhá při ke správné tvorbě krve a k udržení normálního metabolismu homocysteinu. 5-MTHF není syntetizován v těle, takže musí být dodáván s potravou nebo suplementací.

Vitamin B12 (methylcobalamin) - methylkobalamin je nejvíce vstřebatelná forma vitaminu B12. Přispívá k udržení správného energetického metabolismu a napomáhá ke správné činnosti nervové soustavy a k udržení správného metabolismu homocysteinu. Tento vitamín hraje roli v procesu buněčného dělení.

Vitamin B6 - ve formě p-5-p, tj. pyridoxal 5-fosfát. Pro naše tělo je to nejlepší biologicky dostupná forma vitamínu B6. Plní a podporuje mnoho fyziologických funkcí a je rozhodující pro správné fungování všech orgánů v lidském těle.

POUŽITÍ: Před použitím protřepejte. Kapky odměřujte na lžičku nebo rozpusťte v tekutině pokojové teploty (voda, čaj, džus). Děti ve věku 1-6 let: 5 kapek denně. Děti a dospívající ve věku 7-18 let: 10 kapek denně.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze užívat jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek produktu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Spotřebujte do 6 měsíců od otevření balení. Skladujte při teplotě 15-25°C, v uzavřené nádobě, v suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

INGREDIENCE:

Objemová látka: glycerol; čištěná voda, kyselina nikotinová (niacin), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantotenová), riboflavin (vitamín B2), pyridoxal 5'-fosfát P-5-P (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (thiamin), L-methylfolát vápenatý L -5-MTHF (kyselina listová), D-biotin (biotin), methylkobalamin (vitamín B12).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, obiloviny obsahující lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnota
Čistá hmotnost produktu: 37 g
Počet porcí v balení: 132 / 66
Velikost porce: 5 kapek / 10 kapek

Aktivní složky 5 kapek % NRV* 10 kapek % NRV*
Thiamin (thiamin hydrochlorid) 0,275 mg 25 0,55 mg 50
Vitamín B2 (riboflavin) 0,35 mg 25 0,7 mg 50
Niacin (kyselina nikotinová) 4 mg 25 8 mg 50
D-pantothenát vápenatý (kyselina pantotenová) 1,5 mg 25 3 mg 50
Biotin (D-biotin) 12,5 µg 25 25 µg 50
Vitamin B6 (pyridoxal 5'-fosfát P-5-P) 3,5 mg 25 7 mg 50
Kyselina listová (glukosaminová sůl kyseliny (6S)-5-methyltetrahydrolistové - 5-MTHF) 50 µg 25 100 µg 50
Vitamín B12 (methylkobalamin) 0,625 µg 25 1,25 µg 50

 

*RWS - Referenční hodnota příjmu

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro děti
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: