VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Pharma Flex Aid 60 kapslí

Kód: 3994
Značka: OstroVit
199 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Pharma Flex Aid je nejkvalitnější doplněk stravy v kapslích HPMC (hydroxypropyl methylcelulóza), který obsahuje komplex složek podporujících práci a ochranu osteoartikulárního systému. Pharma je řada, která klade na první místo kvalitu surovin, farmaceutickou péči výroby a všech komponentů, které doplněk tvoří. Pharma jsou absolutně elitní doplňky pro spotřebitele, kteří vědí, co je pro ně nejdůležitější.

60 kapslí

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • komplex 10 ingrediencí z nejkvalitnějších surovin
  • 30 porcí doplňku v balení
  • Produkt vystačí na měsíc suplementace

Pharma Flex Aid – zjistěte, z jakých složek se náš doplněk skládá:

Chondroitin sulfát (chondroitin) – je chemická sloučenina patřící mezi mukopolysacharidy. Skládá se ze zbytků kyseliny glukuronové a N-acetylgalaktosaminu. Tato látka je endogenní, takže je produkována naším tělem. Hlavním místem jeho výskytu je kloubní chrupavka. Nejběžnější formou suplementace je chondroitin ve formě sulfátu. Především se podílí na odstranění pocitu tření mezi kloubními plochami. Kromě toho chondroitin přirozeně podporuje tvorbu synoviální tekutiny, která je zodpovědná za správné fungování kloubů. Díky tomu nedochází k poškození jejich struktury a kvalita pohybu je stále na správné úrovni.

Glukosamin sulfát 2KCL (Glukosamin) – je látka, která je stavebním kamenem sloučenin nacházejících se v kloubní chrupavce. Za zvážení stojí jeho doplňování v období zvýšené fyzické námahy a větší zátěže kloubů, neboť výrazně podporuje jejich práci.

Methylsulfonylmethan MSM - neboli methylsulfonylmethan je organická sloučenina síry. Stejně jako glukosamin se často doporučuje při problémech s klouby. Kromě toho se síra také podílí na syntéze kolagenu a keratinu. Tyto látky jsou nezbytné pro udržení silných a zdravých vlasů, pokožky a nehtů.

Hydrolyzovaný kolagen – je protein nacházející se v našem těle prakticky ve všech tkáních. Buduje naše šlachy, kůži, klouby a kosti. Zodpovídá za tvorbu synoviální tekutiny i pružnost a tvrdost chrupavek, hydrataci pokožky a správnou obnovu epidermis. Ovlivňuje soudržnost, pevnost a elasticitu pojivové tkáně. Má také unikátní schopnost vázat vodu, díky čemuž si pokožka udržuje správnou pevnost, pružnost a napětí.

Kadidlový oleoresinový extrakt (65% kyselina boswellová) - extrakt získaný z kadidlovníkového stromu z Indie.

Extrakt z kořene zázvoru (5 % gingerolů) - standardizovaný v našem produktu na obsah gingerolů - je skupina chemických sloučenin klasifikovaných jako polyfenoly, které se nacházejí především v kořeni zázvoru. Vyznačují se mimo jiné svou antioxidační aktivitou. Podporují také metabolické a trávicí procesy.

Kyselina hyaluronová - jednou z největších výhod kyseliny hyaluronové při jejím doplňování je její pozitivní vliv na činnost kostí, kloubů a pojivové tkáně. Díky svým vlastnostem dokáže také zvýšit elasticitu pokožky, urychlit rekonvalescenci po úrazech, řezných ranách, odřeninách nebo poškození měkkých tkání.

Vitamin C – přispívá ke správné tvorbě kolagenu pro zajištění správné funkce krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů. Kromě toho přispívá k udržení normálního energetického metabolismu a dále napomáhá správné funkci nervového a imunitního systému.

Měď (bisglycinát měďnatý) - prvek, který pomáhá udržovat správnou pigmentaci pokožky a vlasů a také podporuje udržení správného stavu pojivových tkání.

Mangan (bisglycinát manganatý) – přispívá k udržení zdravých kostí a správné tvorbě pojivových tkání, je silným antioxidantem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: