VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore® 60 kapslí

Kód: 4329
Značka: OstroVit
252 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore® je vysoce kvalitní doplněk stravy, který poskytuje zdroj živých bakteriálních kultur Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore.

60 kapslí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pharma PRO-60 BIOTIC LactoSpore® je vysoce kvalitní doplněk stravy, který poskytuje zdroj živých bakteriálních kultur Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore. Výrobek také obsahuje přírodní inulin získaný z čekanky. Jedná se o přípravek z elitní řady OstroVit Pharma, dostupný ve formě snadno polykatelných kapslí, vytvořený pro uvědomělé spotřebitele, kterým záleží na doplnění stravy o cenné sloučeniny.

  • Zdroj živých bakteriálních kultur Bacillus coagulans MTCC 5856 LactoSpore® - jedna porce produktu poskytuje tělu 1 x 109cfu.
  • Obohatený přírodním inulinem - doplněk stravy obsahuje inulin odvozený od čekanky.
  • Doporučená denní porce = 1 kapsle.
  • Efektivita - Balíček produktů obsahuje 60 porcí produktu, což je dostatečné po dobu dvou měsíců pravidelného doplňování.
  • Pohodlná forma - Příprava je k dispozici ve formě snadno spolktelných tobolek pro bezproblémové zásoby doplňku stravy.
  • Vhodné pro vegetariány a vegany - produkt neobsahuje složky zvířecího původu.

Pharma Pro -60 Biotic LactoSpore® - cenný zdroj živých bakteriálních kultur

Bacillus coagulans, kdysi také nazývaný Lactobacillus Sporogenes, je jedinečným tlakem živých bakteriálních kultur, které produkují formu spór ve formě endospor. Jedná se o bakterie, které se rozlišují jejich pozoruhodnou stabilitou a odolností vůči tvrdým podmínkám prostředí - včetně vysokých teplot nebo kyseliny nalezených v trávicím traktu. Díky tomu jsou bezpečně dosahují střev, kde produkují L (+) kyselinu mléčnou, což je výhodnější forma sloučeniny. Kromě toho vykazují během zpracování a skladování vysokou stabilitu, což jim umožňuje používat se v dietních doplňcích.

Bakterie Lactospore® jsou kultury veganských živých bakterií, které získaly status GRAS podle americké správy potravin a léčiv (FDA) a jsou považovány za bezpečné pro obecné použití.

Inulin je sloučenina složená z více než 30 molekul jednoduchých cukrů, které jsou spojeny β-2,1-glykosidickými vazbami do neřízeného řetězce. Jedná se o polysacharid rostlinného původu, což je rezervní obchod. Jedná se o sloučeninu, která není štěpena v horním gastrointestinálním traktu a je transportována v nestrávené formě do tlustého střeva, kde podléhá bakteriální fermentaci v tlustém střevě.

Doporučené dávkování: Užívejte 1 porci (1 kapsli) denně po jídle.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nesmí nahrazovat pestrou stravu. Doporučují se vyvážené stravovací návyky a zdravý životní styl. Nepoužívat v případě alergie na některou ze složek produktu. Přípravek nesmí užívat těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Ingredience: LactoSpore ® (1 x 10 9 v kapsli Bacillus coagulans MTCC 5856), obal kapsle (plnidlo: HPMC), inulin z čekanky (prebiotikum).

Výrobek může obsahovat mléko (spolu s laktózou), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, kukuřici bohatou na lepek, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty:

Aktivní složky na porci:
Bacillus coagulans - MTCC 5856 zbloudilý 1 x 109 CFU*
Inulin 150 mg

*CFU - Kolonie tvořící jednotka

Forma produktu:kapsle
Počet porcí na nádobu: 60
Množství: 60
Čistá hmotnost: 24 g
Dominantní složka: Bacillus coagulans
Veganský produkt: ano

Vyrobeno pro / distributor pro ČR: BIO-DETOX, s.r.o.
Martinská čtvrť 1702
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: