VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Mladý ječmen 500g 2x + Chlorella 300g ZDARMA

Kód: 4258
Značka: Bio-Detox
798 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

2 x Mladý Ječmen 500g

1 x Chlorella 300g - ZDARMA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladý Ječmen 500g

Mladý ječmen obsahuje vitamíny, které přispívají k posílení imunity organismu a hrajou roli při detoxikaci organismu. Mladý ječmen obsahuje obrovské množství přírodních antioxidantů a to vše v podobě v jaké je vaše tělo dokáže nejlépe zužitkovat.

Ječmenná tráva je jednou z mála superpotravin pocházejících z Evropy. Mladé listy, které raší z ječmenných semínek se sklidí, usuší a zpracují na prášek procesem lyofylizace.

Mladý ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Je zpracován tak šetrně, že zůstává zachováno celé spektrum živých enzymů. Všechny vitamíny a ostatní živiny zůstávají v mladém ječmeni téměř nedotčené.

Mladý ječmen ohromuje v posledních letech odbornou i laickou veřejnost. Je to dáno především tím, že zelený prášek proměňující se po smíchání s vodou na životodárnou šťávu je pro mnohé návratem ke zdraví a tělesné kondici…

Obsahuje také mangan a zinek. Mladý ječmen přispívá k obnově acido-alkalické rovnováze. Je nejucelenější zásadotvorná strava. Mladý ječmen obsahuje betakaroten, vitamín C, E a vitamíny řady B: B1, B2, B3, B6, biotin, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou a cholin, příbuzného vitamínu B.

Mladý ječmen…

 • podporuje detoxikaci organismu
 • sytí a čistí zároveň (díky vysokému obsah chlorofylu a velkému množství aktivních enzymů)
 • může hrát roli v boji proti nadváze
 • může přispívat ke správnému trávení
 • obsahuje vitamín C, který napomáhá k posílení imunitního systému a rovnováhy organismu
 • díky vysokému obsahu železa a chlorofylu příznivě ovlivňuje krevní obraz
 • může napomáhat ke zlepšení psychického stavu

  Užívání: Dospělí obvykle užívají jednu čajovou lžičku 2x denně nalačno. Děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně. Prášek smíchejte se 150 ml vody, ideálně pomocí šejkru, abyste jinak hořký prášek hodně rozmělnili a získali jemnější chuť. Nikdy nerozpouštějte mladý ječmen ve vodě o teplotě vyšší než 45 °C. Důležité enzymy a vitaminy by se zničily. Pokud vám nápoj nepřipadá chuťově přijatelný, můžete šťávu z mladého ječmene smíchat třeba s rajčatovou nebo mrkvovou šťávou.

  Náročné požadavky na výrobu Mladého ječmene prodražují náklady, ale i přesto se při pěstování klade největší důraz na pěstování organickou cestou, tzn. výhradně bez použití pesticidů a herbicidů. Sklízejí se mladé listy ječmene v době, kdy dosahují 18 až 22 centimetrů,protože právě v této prvotní fázi růstu vykazují nejvyšší obsah aktivních složek. Při délce 40 cm se již výtěžnost látek znatelně snižuje.

  Mladý ječmen - doplněk stravy, zbaveno vody vymrazením

  Složení: 100% přírodní prášek z mladého ječmene.

  Hmotnost netto: 500g


  Chlorella pyrenoidosa 1200 tablet, 300g


  Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která patří k nutričně nejbohatším superpotravinám! Chlorella má vysoký obsah chlorofylu, proteinů, vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů, dietní vlákniny a dalších zdraví prospěšných živin.

  Desintegrace

  Chlorella Bio-Detox samozřejmě prochází procesem desintegrace (narušení buněčné stěny), která je nutná pro dobré vstřebání obsažených látek naším organismem. Pokud by totiž nedošlo k narušení buněčné stěny, koupíte si pouze produkt, který vám poslouží tak maximálně na mechanické pročištění střev. Na trhu je bohužel mnoho výrobků, které tímto procesem neprošly.


  Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa, která se řadí do kategorie zelených potravin a nabízí významnou nutriční hodnotu.

  Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buněk. Chlorella nám předává kompletní a komplexní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů.

  Chlorella patří mezi jednobuněčné sladkovodní řasy a řadí se k vůbec nejstarším organizmům na Zemi. Obsahuje řadu esenciálních živin, je vydatným zdrojem vitamínů a minerálů a obsahuje také vlákninu, antioxidanty a unikátní růstový faktor CGF - komplex peptidů a nukleových kyselin. Chlorella má obrovské množství chlorofylu, a proto voní i chutná po trávě. Chlorofyl, který obsahuje hořčík, může příznivě působit na činnost mozku a nervového systému.

  Chlorella může pomáhat v boji proti únavě.

  Chlorella je také vhodná pro vegetariány a vegany.

  Kdy Chlorella pomáhá:

 • může podporovat přirozenou obranyschopnost organismu,

 • může mít omlazující účinky, připisované vysokému obsahu RNA (10%) a DNA (3%),

 • může pomáhat zlepšovat zdravotní stav pokožky,

 • je zdrojem všech významných vitaminů, minerálních látek a aminokyselin, včetně esenciálních (nezbytných),

 • obsahuje vysoké množství CGF (Chlorella růstový faktor) 10-23%

 • může zlepšovat kvalitu spánku a povzbuzovat myšlení a paměť.

  Kdy Chlorellu používat:

  Účinné je provést alespoň dvakrát ročně detoxikační kůru trvající 4-6 týdnů, a to na jaře a na podzim. Důležité je dodržovat pitný režim, aby škodliviny mohly být dobře vylučovány z organismu.

   Zajímavosti o Chlorelle

  Chlorella je sladkovodní řasa, jednobuněčný organismus. Byla objevena po druhé světové válce, když se hledal nějaký prostředek, který by tenkrát pomohl masivně detoxikovat obyvatelstvo v Japonsku po radioaktivním zamoření. Jedná se o naprosto unikátní látku, kterou testoval Vladimír Remek, kterému byla dlouhodobě podávána před odletem do vesmíru.

  Citace Wikipedie:

  Chlorela  je sladkovodní jednobuněčná řasa známá od roku 1890. Objevil ji vědec M. W. Beijerinck. Řasa kulovitého tvaru na naší planetě údajně přežívá již 2,5 miliardy let. Název chlorella je odvozen od řeckého slova "chloros" = zelený a latinské přípony "ella" = malá. Chlorella v porovnání s ostatními rostlinami obsahuje největší množství chlorofylu.

  Specifikace: Sušená biomasa ze sladkovodní řasy
                        Dopněk stravy 

  Složení: 100% čistá, dezintegrovaná Chlorella pyrenoidosa lisováná do tablet

  Hmotnost 1 tablety: 250mg

  Obsah balení: 1200 tablet

  Dávkování: Dospělí: 3x denně 5-6 tablet před jídlem
                     Děti od 3 let: 3x denně 2 tablety před jídlem

  Maximální denní dávka (15tablet) obsahuje 3,6g sušené sladkovodní řasy Chlorella pyrenoidosa

  Hmotnost netto: 300g

  Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako dopněk stravy. Nejedná se o lék. Není náhradou pestré stravy. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let věku. Těhotné a kojící ženynmusí konzultovat užívání s odborníkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některé z látek ve složení produktu. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.

  Minimální trvanlivost do: datum uvedeno na obalu.

  Skladování: Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25°C. Po otevření uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 25°C a spotřebujte do 3 měsíců. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Distributor: Bio-detox, s.r.o. Martinská čtvrť 1702, Frenštát pod Radhoštěm, 744 01                    

              IČ: 01657011
              DIČ: CZ01657011  Dávkování: Pro dospělé 4g (1-2 čajové lžičky) 2x denně. Dávku rozmíchejte ve 150 ml vlažné vody (max. 31°C) a vypijte. Při dávkování používejte suchou lžičku. Dětem do tří let 2g (půl čajové lžičky) 1x denně.

  Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

  Skladování: Udržujte v suchu a temnu při teplotě do 30°C. Po otevření uchovávejte v suchu a temnu při teplotě do 30°C a spotřebujte do 3 měsíců. Ukládejte mimo dosah dětí.

  Upozornění: Výrobek není určen dětem do 3 let. Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

  Vyrobeno pro / distributor pro ČR:

Bio-detox s.r.o.

Martinská čtvrť 1702, Frenštát pod Radhoštěm, 744 01

IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: