VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Immune Aid

Kód: 2880
Tip Prémiová kvalita
199 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Immune Aid (imunitní pomoc) 90 tablet je nejkvalitnější doplněk stravy v kapslích HPMC vyvinutý pro ty, kteří při péči o svůj imunitní systém chtějí mít vše ve svých rukou. Je to jedinečný komplexní doplněk, který obsahuje základní nejdůležitější přírodní imunomodulační látky podporující a posilující Váš imunitní systém.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Immune Aid je nejkvalitnější doplněk stravy v kapslích HPMC vyvinutý pro ty, kteří při péči o svůj imunitní systém chtějí mít vše ve svých rukou. Je to jedinečný komplexní doplněk, který obsahuje základní nejdůležitější přírodní imunomodulační látky podporující a posilující Váš imunitní systém.

Immune Aid staví na první místo kvalitu surovin, péči o farmaceutickou výrobu a všechny komponenty, z nichž je doplněk vytvořen. Je to naprosto elitní doplněk pro spotřebitele, kteří vědí, co je pro ně a jejich zdraví nejdůležitější.

 • Až 10 účinných látek
 • 90 tobolek v balení
 • Nejvyšší kvalita surovin a technologie výroby
 • Láhev z tmavého skla s kapslemi
 • Produkt stačí na měsíc doplňování komplexních složek podporujících imunitní systém
 • Přirozená reakce na podporu Vašeho imunitního systému

Extrakt z echinacey - standardizovaný na 4% kyseliny čekankové a 4% polyfenolů, vykazuje vysokou afinitu v boji proti infekcím horních cest dýchacích, snižuje latenci onemocnění a zvyšuje hladinu buněk imunitního systému.

Extrakt z česnekové hlízy DER 10: 1 - Česnek, podobně jako Echinacea, zkracuje trvání mnoha infekcí, vykazuje silnou antibakteriální a fungistatickou aktivitu, což je jeden z hlavních faktorů podporujících prevenci řádného fungování našeho imunitního systému.

Extrakt z kořene zázvoru - 5% standardizace pro gingeroly, které mají analgetický, protizánětlivý a přirozený imunitní účinek.

Extrakt z hroznových semen - standardizovaný na 95% proantokyanidiny, podobně jako gingeroly, vykazují vysokou reaktivitu k našemu imunitnímu systému, snižují zánět v těle a vykazují vysokou tendenci k detoxikaci těla.

Zinek - ve formě organického a vysoce vstřebatelného pikolinátu zinečnatého je pravděpodobně jedním z hlavních minerálů, které přispívají ke zlepšení fungování našeho imunitního systému. Zinek se podílí na tvorbě imunitních protilátek a jeho nedostatek zvyšuje riziko zvýšení hladiny zánětlivých markerů, a proto je jeho optimální hladina v těle tak důležitá.

N-acetylcystein NAC - acetylovaný cystein je organická chemická sloučenina, která je známá hlavně pro detoxikační funkce těla a přímo přispívá k syntéze hlavního antioxidantu v našem těle, kterým je glutathion. N-acetylcystein zlepšuje náš imunitní systém působením proti bakteriálním a virovým infekcím a podporuje odolnost organismu vůči různým markerům zánětu ze skupiny interleukinů.

Vitamin D3 (cholekalciferol) - Vitamin D, známý také jako "sluneční vitamin", pomáhá při správném vstřebávání / používání vápníku a fosforu a pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi. Tento vitamin navíc pomáhá udržovat zdravé kosti a zuby a také pomáhá při správném fungování svalů a imunitního systému. Vitamin D se účastní procesu dělení buněk.

Vitamin A - je skupina chemických sloučenin, jejichž struktury jsou velmi podobné. Retinol, retinaldehyd, kyselina retinová nebo provitaminy, jako je beta, alfa nebo gama-karoten. Vitamin A zlepšuje stav naší pokožky, zraku a imunitního systému.

Vitamin C - nebo kyselina L-askorbová je skutečná imunitní „bomba“. Je to silný antioxidant, který odstraňuje přebytečné volné radikály z našich buněk, příznivě působí na nervový a imunitní systém, zkracuje dobu trvání infekce, zmírňuje příznaky nachlazení a snižuje tvorbu zánětlivých markerů v těle.

Vlastnosti Immune Aid Komplex:

 • Podporující antivirovou a antibakteriální imunitu
 • Vykazuje imunostimulační vlastnosti produkcí imunitních buněk.
 • Přírodní byliny a biologické přísady, které působí jako druh přírodní pomoci
 • Rychlejší reakce na napadení bakterií a virů
 • Vykazuje vysoké antioxidační (antioxidační) vlastnosti
 • Může zkrátit dobu nachlazení a infekcí
 • Má protizánětlivé vlastnosti

CZ / IMMUNE AID - Je kvalitní doplněk stravy v kapslích HPMC, který obsahuje speciálně vybraný komplex látek podporujících imunitní systém. Skvělá přírodní podpora Vašeho imunitního systému, především díky vitamínu C a Zinku.

                     
SPECIFIKACE A SLOŽENÍ JEDNÉ KAPSLE: 133mg VITAMÍN C (KYSELINA L-ASKORBOVÁ); 50mg N-ACETYLCYSTEIN NAC, 33mg EXTRAKT Z ČESNEKOVÉ CIBULKY (DER 10: 1); 33mg EXTRAKT Z HROZNOVÝCH JADER (95% PROANTHOCYANIDINY - OPC); 33mg EXTRAKT Z ECHINACEY NACHOVÉ (4% ČEKANKY); 33mg EXTRAKT Z ECHINACEY NACHOVÉ (4% POLYFENOLY); 33mg EXTRAKT Z KOŘENE ZÁZVORU (5% GINGEROLŮ); 5mg ZINEK (PIKOLINÁT ZINEČNATÝ); 16μg (2000UI) VITAMIN-D (CHOLEKALCIFEROL); 266μg VITAMIN A (RETINYLACETÁT), OBAL TOBOLKY (OBJEMOVÉ ČINIDLO: HYDROXYPROPYLMETHYLCELULÓZA). OBAL                                                                                                                                                                                                                         

VÝROBEK MŮŽE OBSAHOVAT:  MLÉKO (VČETNĚ LAKTÓZY), SÓJU, ARAŠÍDY, JINÉ OŘECHY, PŠENICI, SEZAM,  VEJCE,  CELER, HOŘČICI,  KORÝŠE,  RYBY.                                                                                                               

DÁVKOVÁNÍ: DOSPĚLÍ: 1X DENNĚ 3 KAPSLE IDEÁLNĚ S JÍDLEM.
MAXIMÁLNÍ DENNÍ DÁVKA (3 KAPSLE) OBSAHUJE:                                   
VITAMÍN C                                                                                                     400 mg (500% *RHP)                                        

OBJEM NETTO: 90 KAPSLÍ
N-ACETYLCYSTEIN (NAC)                                                                                150 mg                                                                

HMOTNOST NETTO: 41g
EXTRAKT Z ČESNEKOVÉ CIBULKY (DER 10: 1)                                                100 mg                                               

HMOTNOST JEDNÉ KAPSLE: 0,45g
EXTRAKT Z HROZNOVÝCH JADER                                                                 100 mg                                                                          

ZEMĚ PŮVODU: EU                         

EXTRAKT Z ECHINACEY (4% ČEKANKY)                                                         100 mg                 
EXTRAKT Z ECHINACEY NACHOVÉ (4% POLYFENOLY)                                100 mg                 
EXTRAKT Z KOŘENE ZÁZVORU (5% GINGEROLŮ)                                        100 mg                 
ZINEK                                                                                                                   15 mg (150% *RHP)                         
VITAMIN-D (CHOLEKALCIFEROL)                                                                     50μg (2000UI) (1000% *RHP)                       
VITAMIN A                                                                                                            800μg (100% *RHP)                         
OBAL TOBOLKY (NÁPLŇ: HYDROXYPROPYLMETHYLCELULÓZA)                                                                      

*RHP – REFERENČNÍ HODNOTA PŘÍJMU.                                                                                                                                                                                      
UPOZORNĚNÍ: DOPLNĚK STRAVY, NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY A NEJEDNÁ SE O LÉK. NEUŽÍVEJTE SOUČASNĚ JINÝ PREPARÁT S OBSAHEM VITAMINU D. NENÍ VHODNÝ PRO DĚTI, TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY. NENÍ URČENO JAKO NÁHRADA PESTRÉ STRAVY. NEVHODNÉ PRO OSOBY PŘECITLIVĚLÉ NA NĚKTEROU Z LÁTEK VE SLOŽENÍ PRODUKTU. NEPŘEKRAČUJTE MAXIMÁLNÍ DENNÍ DÁVKU.  NEZAPOMÍNEJTE, ŽE ZDRAVÝ ZPŮSOB ŽIVOTA A VYVÁŽENÁ STRAVA ZAJIŠŤUJÍ ŘÁDNÉ FUNGOVÁNÍ ORGANISMU A DOBROU KONDICI.     

                     
SKLADOVÁNÍ: UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH MALÝCH DĚTÍ. DATUM MINIMÁLNÍ TRVANLIVOSTI A ČÍSLO ŠARŽE NALEZNETE NA SPODNÍ STRANĚ OBALU. SKLADUJTE PŘI 15-25 ° C V UZAVŘENÉ NÁDOBĚ NA SUCHÉM MÍSTĚ. CHRAŇTE PŘED PŘÍMÝM SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM.

VÝROBCE: FITNESS TRADING ROBERT SZULBORSKI, PL7591723945 UL. SITARSKA 16, 18-300 ZAMBRÓW, POLSKO.

PRODEJCE: BIO DETOX S.R.O., NEUMANNOVA 1453/28, 156 00, PRAHA 5, IČ:01657011, info@bio-detox.cz, +420 775 160 048                                                                                                                         WWW.BIO-DETOX.CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: