VÁŽÍME SI VAŠÍ VĚRNOSTI! Ihned při registraci získáváte slevu 2% a s každým dalším nákupem další větší slevy až 12%.

Echinacea Purple VEGE 90 kapslí

Kód: 3982
Značka: OstroVit
169 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení

Kombinace dvou druhů extraktu z echinacey má výrazné zdraví prospěšné vlastnosti. Užívání echinacey v obdobích snížené imunity může snížit riziko nachlazení

90 kapslí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Echinacea Purpurowa VEGE je přírodní doplněk stravy, uzavřený ve veganských kapslích, jehož složky pomohou pečovat o imunitu a správnou činnost dýchacího systému. Kombinace dvou druhů extraktu z echinacey - extrakt standardizovaný na 4 % polyfenolů a extrakt standardizovaný na 4 % kyseliny čekanky, zaručuje konstantní množství účinných látek, díky čemuž je účinnost přípravku vždy stejná.

Echinacea fialová

Echinacea neboli třapatka nachová je okrasná rostlina s krásnými fialovými květy. Kromě neobvyklých dekorativních kvalit má výrazné zdraví prospěšné vlastnosti, díky kterým jeho obliba u nás neustále roste. Užívání echinacey v obdobích snížené imunity může snížit riziko nachlazení. Působení rostliny je založeno na stimulaci procesu fagocytózy, při kterém imunitní systém ničí bakterie a viry.

Vlastnosti složek obsažených v Echinacea Purpurowa VEGE:

  • PODPORA IMUNITY - Díky obsahu takových účinných látek, jako jsou flavonoidy, alkamidy, polysacharidy a fenolové kyseliny včetně kyseliny čekankové, je echinacea nachová účinnou podporou v boji proti nachlazení.
  • PŘIROZENÁ SÍLA ROSTLIN - Extrakt z třapatky nachové OstroVit je 100% rostlinný produkt. Neobsahuje žádné další látky, které by mohly narušovat působení účinných látek.
  • VEGAN FORMULA - OstroVit Echinacea purple VEGE je produkt, který mohou s úspěchem používat lidé na vegetariánské a veganské stravě. Samotný doplněk ani obal kapsle neobsahují složky živočišného původu.

Užívejte 1 dávku (1 kapsli) denně s jídlem. Výrobek je určen pro dospělé.

Složení: Extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardizovaný na 4 % polyfenolů, extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea (Linn.) Moench) standardizovaný na 4 % kyseliny čekanky, obal tobolky (plnidlo: hydroxypropylmethylcelulóza).

Nutriční hodnota
Čistá hmotnost produktu: 41g
Počet porcí v balení: 90
Velikost porce: 1 kapsle

Aktivní látky na porci
Extrakt z třapatky nachové, včetně: 200 mg
- polyfenoly (4%) 8 mg
Extrakt z třapatky nachové, včetně: 200 mg
- kyselina čekanková (4%) 8 mg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: