Boswellia serrata

Kód: 3538
Prémiová kvalita
Značka: OstroVit
199 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Boswellia serrata (Kadidlovník pilovitý)

90 tabletek

650 mg kyseliny boswellové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boswellia serrata VEGE je veganský doplněk stravy obsahující extrakt z Kadidlovníku pilovitého standardizovaný na 65 % boswellových kyselin. Přípravek byl vytvořen především pro lidi, kteří si stěžují na kloubní problémy a jejich zranění. Extrakt může mít protizánětlivé a analgetické vlastnosti. Doporučuje se také jako podpora správné činnosti žaludku, střev a dýchacího ústrojí. Trpíte často bolestmi kloubů? Nebo možná hledáte přírodní lék, který podpoří práci dýchacího a trávicího systému? Vyzkoušejte tablety Boswellia serrata VEGE!

Co je to Kadidlovník pilovitý?

Boswellia serrata je rostlina, která se přirozeně vyskytuje na Indickém poloostrově, v Pákistánu a severovýchodní Africe.

  • Dokáže zmírnit bolesti a záněty kloubů, zlepšit funkci svalů,
  • podpořit imunitní systém a působit profylakticky tím, že chrání dýchací a trávicí systém.
  • Vzácné působení Boswellia serrata zajišťují boswellové kyseliny obsažené v extraktu.
  • Právě díky nim má extrakt protizánětlivé vlastnosti a podporuje činnost pohybového aparátu.

Doplněk stravy Boswellia serrata VEGE může být užitečný, když:

  • často cvičíte
  • máte problémy s klouby
  • často se zraníte
  • snadno chytíte infekce
  • máte problémy s trávicím systémem

Vlastnosti: Jedno balení doplňku stravy Boswellia serrata VEGE obsahuje 90 denních porcí. Jedna tableta obsahuje až 1000 mg rostlinného extraktu, včetně 650 mg boswellových kyselin.

Hlavní přednosti produktu:

PODPORA PRO ACTIVE LIFE- Extrakt z Kadidlovníku pilovitého může zvýšit hustotu kostí a podpořit práci svalů, proto je často volen jako podpůrný u fyzicky aktivních lidí.

ZDRAVÉ KLOUBY - Boswellové kyseliny mají protizánětlivé, analgetické a antiartritické vlastnosti. Pravidelná konzumace extraktu může zvýšit jejich tuhost a také snížit bolest způsobenou degenerací.

SÍLA PŘÍRODY - Náš doplněk stravy využívá přirozenou sílu rostlin. Produkt je 100% veganský a neobsahuje žádné látky živočišného původu, což je u kloubních doplňků velmi běžné.

VHODNÁ FORMA - Doplněk stravy je dostupný ve formě veganských tablet. Každý z nich obsahuje přesně stejné množství účinné látky, což zajišťuje velké pohodlí při používání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: