Boswellia serrata

Kód: 3538
Novinka Prémiová kvalita
3 hodnocení
Značka: OstroVit
589 Kč –66 %
pol pm OstroVit Kadzidlowiec Indyjski VEGE 90 tabletek 26064 1
589 Kč –66 % 199 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Boswellia serrata (Kadidlovník pilovitý)

90 tabletek

650 mg kyseliny boswellové

Detailní informace

Detailní popis produktu

Boswellia serrata VEGE je veganský doplněk stravy obsahující extrakt z Kadidlovníku pilovitého standardizovaný na 65 % boswellových kyselin. Přípravek byl vytvořen především pro lidi, kteří si stěžují na kloubní problémy a jejich zranění. Extrakt může mít protizánětlivé a analgetické vlastnosti. Doporučuje se také jako podpora správné činnosti žaludku, střev a dýchacího ústrojí. Trpíte často bolestmi kloubů? Nebo možná hledáte přírodní lék, který podpoří práci dýchacího a trávicího systému? Vyzkoušejte tablety Boswellia serrata VEGE!

Co je to Kadidlovník pilovitý?

Boswellia serrata je rostlina, která se přirozeně vyskytuje na Indickém poloostrově, v Pákistánu a severovýchodní Africe.

  • Dokáže zmírnit bolesti a záněty kloubů, zlepšit funkci svalů,
  • podpořit imunitní systém a působit profylakticky tím, že chrání dýchací a trávicí systém.
  • Vzácné působení Boswellia serrata zajišťují boswellové kyseliny obsažené v extraktu.
  • Právě díky nim má extrakt protizánětlivé vlastnosti a podporuje činnost pohybového aparátu.

Doplněk stravy Boswellia serrata VEGE může být užitečný, když:

  • často cvičíte
  • máte problémy s klouby
  • často se zraníte
  • snadno chytíte infekce
  • máte problémy s trávicím systémem

Vlastnosti: Jedno balení doplňku stravy Boswellia serrata VEGE obsahuje 90 denních porcí. Jedna tableta obsahuje až 1000 mg rostlinného extraktu, včetně 650 mg boswellových kyselin.

Hlavní přednosti produktu:

PODPORA PRO ACTIVE LIFE- Extrakt z Kadidlovníku pilovitého může zvýšit hustotu kostí a podpořit práci svalů, proto je často volen jako podpůrný u fyzicky aktivních lidí.

ZDRAVÉ KLOUBY - Boswellové kyseliny mají protizánětlivé, analgetické a antiartritické vlastnosti. Pravidelná konzumace extraktu může zvýšit jejich tuhost a také snížit bolest způsobenou degenerací.

SÍLA PŘÍRODY - Náš doplněk stravy využívá přirozenou sílu rostlin. Produkt je 100% veganský a neobsahuje žádné látky živočišného původu, což je u kloubních doplňků velmi běžné.

VHODNÁ FORMA - Doplněk stravy je dostupný ve formě veganských tablet. Každý z nich obsahuje přesně stejné množství účinné látky, což zajišťuje velké pohodlí při používání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: