Vitamín D3+K2MK7 FORTE kapky

Kód: 2546
4 hodnocení
499 Kč –68 %
D3 K2 kapky obrázek remove
499 Kč –68 % 159 Kč
Skladem (> 5 ks)

Vitamín D3+K2MK7 FORTE kapky

Vitamíny v naprosto dokonale vstřebatelné formě! Chcete pro své zdraví udělat něco opravdu prospěšného? Máte jedinečnou příležitost! Vitamíny v kapkách jsou určeny přesně pro ty, kdo chtějí získat maximum a využít tyto vitamíny do poslední kapky :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín D3+K2MK7 FORTE kapky.

Doplněk stravy.

 

Ano, opravdu můžete mít kombinaci těch nejlepších vitamínů v kapkách!

  • Máte problémy s polykáním tabletek?
  • Máte reflux?
  • Vaše děti nedokáží takletky polknout?
  • Vašim rodičům či prarodičům se již nechtějí polykat další tablety?

Pro Vás všechny máme jedinečné řešení! Vitamíny v kapkách. Maximální využití všech těchto vitamínů do poslední kapky!

Vitamín D můžete doplnit opalováním na slunci. Bohužel po většinu roku je to zcela nemožné, proto je dobré doplnit tento vitamín prostřednictvím doplňku stravy.

Vitamín D

  • přispívá ke vstřebávání a využítí fosforu a vápníku v organismu.
  • Prospívá k udržení dobrého stavu kostí a zubů.
  • Podporuje činnost svalů a funkci imunitního systému.
  • Vitamín je dobré doplňovat během zímních měcíců, hlavně v oblastech s inverzí a smogem.
  • Doporučuje se užívat seniorům, ženám v menopauze, těhotným a kojícím ženám, dětem v období růstu, vegetariánům, veganům a sportovcům.

Vitamín D je skupina v tucích rozpustných sekosteroidů odpovědných za zvýšení vstřebávání vápníku, hořčíku a fosforečnanů ve střevech a za mnoho dalších biologických účinků. Souhrnně se také označují též jako kalciferoly. U lidí jsou nejdůležitějšími sloučeninami v této skupině vitamín D3 (také známý jako cholekalciferol).

Vitamín D hraje významnou roli v homeostázi vápníku a látkové výměně. Byl objeven díky úsilí najít výživovou látku, kterou postrádají děti s křivicí (dětská forma osteomalacie). Doplňky vitamínu D se podávají k léčbě nebo prevenci osteomalácie a křivice.

Hlavním přírodním zdrojem vitamínu je syntéza cholekalciferolu ve spodních vrstvách pokožky chemickou reakcí, která závisí na vystavení slunci (konkrétně ultrafialovému záření B). Významné množství vitamínu D obsahuje přirozeně pouze několik potravin, jako je maso tučných ryb. V některých zemích se kravské mléko a rostlinná mléka obohacují vitamínem D, stejně jako mnoho snídaňových obilninových produktů. V České republice se často obohacuje o vitamín D mléčná výživa pro kojence a batolata. Houby vystavené ultrafialovému světlu přispívají užitečným množstvím vitamínu D. Většina doporučení obvykle předpokládají, že veškerý vitamín D se užívá ústy, protože expozice slunečnímu záření v populaci je různá a doporučení ohledně bezpečné expozice slunci jsou váhavé z hlediska rizika rakoviny kůže.

Vitamin D se účastní resorpce vápníku ve střevech a tímto zvyšuje hladinu vápníku v krvi. K tomu, aby se vápník zabudoval do kostí, je nutný vitamín K2. Při nedostatku vitamínu K2 vápník zůstává v cévách a způsobuje zvápenatění cév. Proto odborníci doporučují podávat vitamín D v kombinaci s vitamínem K2. Suplementace postmenopauzálních žen vápníkem má škodlivý vliv na kardiovaskulární onemocnění. Vědci doporučují léčbu vitaminem K2 k prevenci vaskulární kalcifikace v důsledku nadměrného příjmu vápníku.

Vitamín K2-MK 7 je produkován přírodním způsobem za pomocí patentované technologie, která využívá bakterie Bacillus subtillis při fermentaci sóji. Výsledkem je prvotřídní produkt, s dobou působení 24 hodin.

Vitamín K2  udržuje zdravé kosti a tepny, zajišťuje vstřebávání vápníku do kostí a snižuje počet a intenzitu křečí. Příznivě ovlivňuje nadměrné krvácení při menstruaci a snížuje vápenatění aorty a onemocnění koronárních tepen.

Několika studiemi bylo potvrzeno, že buňky srdce přijímají a absorbují vitamín K2-MK-7 daleko lépe než obyčejné formy vitamínu K.

Vitamín K2-MK-7 je třikrát efektivnější při produkci osteokalcinu, který má za úkol začlenění kalcia a jiných minerálních látek do kostních buněk. To následně vede k silnější kostní struktuře.  Vědecká studie prokázala, že příjem vitamínu K2-MK-7 je velice účinný proti osteoporóze, zvyšuje hustotu kostí a snižuje řídnutí kostí.

Vitamín K2-MK-7 také významně snižuje svalové křeče – jejich počet a také jejich intenzitu.

Specifikace a složení: Vitamín D3 (cholekalciferol) získávaný z lanolinu z ovčí vlny. Vitamín K2MK7 (menacinon7) získávaný fermentací sóji. Extra panenský olivový olej. Vitamín E (octan D-alfa tokoferol) antioxidant.

Dávkování: dospělí: 1x denně 2 kapky ideálně po jídle kdykoliv v průběhu dne. Během letních měsíců června, července a srpna konzultujte denní dávku s lékařem s ohledem na obsah vitamínu D3. Maximální denní dávka 2 kapky obsahuje 20μg (400%RHP*) (800 IU) vitamínu D3 a 40μg Vitamínu K2MK7 (53%RHP*).* RHP – referenční hodnota příjmu Země původu: EU Obsah balení netto: 30ml

Upozornění: Doplněk stravy. Neužívejte současně jiný preparát s obsahem vitaminu D. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte maximální denní dávku. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Při skladování a přepravě chraňte před slunečním světlem a teplotami nad 25 °C. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců. Nikdy neužívejte přípravek s prošlým datem minimální trvanlivosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny
Hmotnost: 0.117 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: