Vitamín D3+K2MK7 FORTE 2.000UI 120tbl VIP

Kód: 3803
299 Kč –47 %
vitamín D3 K2 Forte obrázek
299 Kč –47 % 159 Kč
Přidáno v košíku, možno objednat pouze jako doplňkový prodej VIP (>5 ks)
Možnosti doručení

ZDE
Možno objednat pouze jako VIP doplňkový prodej, pro standardní objednání prosím pokračujte ZDE

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tomu se říká dokonalá souhra. Kombinace vitamínu K2 a D3, které se v organismu vzájemně doplňují a přispívají tak k vyšší vstřebatelnosti vitamínu D3. 

Vitamín D3 má povolená následující zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU - pokud je v jedné dávce alespoň 30 IU vitamínu D lze tvrdit, že:

  • podporuje správného vstřebávání/využití vápníku a fosforu
  • přispívá k normální hladině vápníku v krvi
  • přispívá udržení normálního stavu kostí
  • přispívá ke správné činnosti svalů
  • podporuje udržení normálního stavu zubů
  • podporuje správné funkce imunitního systému
  • podílí se na procesu dělení buněk

Vitamín K2 (menachinon) má povolená následující zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU - pokud je v jedné dávce alespoň 37,5 g Vitamínu K2 (0,075 mg pro MenaQ7) lze tvrdit, že:

  • přispívá k normální srážlivosti krve
  • přispívá k udržení normálního stavu kostí

 

Název: Vitamín D3+K2MK7 FORTE 2.000UI.

Doplněk stravy.

Specifikace a složení: Vitamín D3 (cholekalciferol) 2.000 IU, získávaný z lanolinu z ovčí vlny. Vitamín K2MK7 (menacinon7) 100μg získávaný fermentací sóji. Složení jedné tablety: D3, K2-MK7, mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý.

Rozměr tablety: 8mm

Dávkování: dospělí: 1x denně 1/2 tablety ideálně po jídle kdykoliv v průběhu dne. Během letních měsíců června, července a srpna konzultujte denní dávku s lékařem s ohledem na obsažený Vitamín D. Maximální denní dávka 1/2 tablety obsahuje 25μg (500%RHP*) (1.000 IU) vitamínu D3 a 50μg Vitamínu K2MK7 (66%RHP*). * RHP – referenční hodnota příjmu Země původu: EU Obsah balení netto: 120 tablet

Upozornění: Doplněk stravy. Neužívejte současně jiný preparát s obsahem vitaminu D. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na některou z látek ve složení produktu. Nepřekračujte maximální denní dávku. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Při skladování a přepravě chraňte před slunečním světlem a teplotami nad 25 °C. Po otevření uchovávejte v suchu a temnu. Nikdy neužívejte přípravek s prošlým datem minimální trvanlivosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nelze objednat samostatně
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: