Pilaten BLACK HEAD 6 x 6g pleťová maska

Kód: 959
Tip Výprodej
1 hodnocení
299 Kč –41 %
Pilaten BLACK HEAD 6 x 6g pleťová maska
299 Kč –41 % 175 Kč
Skladem

Pilaten BLACK HEAD 6 x 6g pleťová maska

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pilaten BLACK HEAD 6 x 6g pleťová maska

Toužíte po krásné a čisté pleti? Vyzkoušejte černou pleťovou masku Pilaten!

Masku necháte 15–20 minut působit, poté ji sloupnete a můžete se kochat hebkou a vyčištěnou pletí.

Maska hluboce vyčistí póry, odstraní černé tečky, mrtvé buňky a příznivě působí i na akné. Vaše pleť bude čistá, hebká, jako nová. Dejte sbohem černým tečkám....POZOR NA NEÚČINNÉ FALSIFIKÁTY, KTERÝMI JE TRH PŘESYCEN

Pouze s originálem, předejdete zklamání
Vážení zákazníci,

dovolte nám Vás tímto varovat před nákupem falsifikátů masky Pilaten na různých aukčních serverech nebo u individuálních prodejců.
Tyto produkty bývají často přivezeny z nejlevnějších čínských zdrojů a jejich složení zdaleka neodpovídá originálu. Jednoduše řečeno, v takovém případě zákazník nakupuje velmi drahou, potencionálně nebezpečnou černou tekutinu bez jakýchkoliv účinků.

Kromě mnoha pozitivních reakcí na kosmetiku Pilaten se na internetu najdou i negativní recenze. Tyto mají bohužel na svědomí právě falsifikáty prodávané pod značkou Pilaten nebo obdobnou značkou se stejným tvarem obalu, které ani zdaleka nedosahují účinků originální Masky Pilaten prodávané v oficiální distribuci.

Podle předpisů EU a ČR je nutné každý kosmetický výrobek podrobit důkladným testům snášenlivosti a dalším bezpečnostním testům dříve než je výrobek uveden na trh. Tento proces je velmi nákladný a zdlouhavý, proto spousta nepoctivých prodejců tento proces obchází. Objedná stovky kusů masky z čínských aukčních serverů a zde v ČR je prodává jako originál. Bohužel tito prodejci hazardují z Vaším zdravím, protože vůbec netuší co zrovna ten či onen plagiátor do obsahu masky namíchal.

Ať už se rozhodnete masku Pilaten zakoupit u jakéhokoliv prodejce, vždy vyžadujte doložení toho, že se jedná o originální produkt, který byl podroben testován na území EU (ideálně přímo v ČR).

Datum výroby je uvedeno na obale. Spotřebujte do tří let od data výroby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: