"JARO" Aloe GEL na Detoxikaci

Kód: 4612
Akce Prémiová kvalita
Neohodnoceno
Značka: Bio-Detox
469 Kč –50 %
"JARO" Aloe GEL na Detoxikaci
469 Kč –50 % 235 Kč
Skladem

Aloe GEL, pomeranč, zelený čaj a kopřiva. Surovina ALOECORP té nejvyšší kvality potvrzené IASC

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aloe GEL 1000ml
hořký pomeranč a zelený čaj

 Produkt vyroben ze suroviny firmy ALOECORP certifikované IASC
(Mezinárodní vědecká rada pro Aloe)

 Součinnost 200 aktivních složek

Aloe GEL na Detoxikaci je potravinovým doplňkem obsahujícím šťávu z Aloe, výtažky z listů artyčoku, z listů zeleného čaje, z listů kopřivy, z kořene pampelišky a z hořkého pomeranče.

Šťáva z Aloe podporuje odolnost a přirozenou obranyschopnost organizmu. Pomáhá správnému zažívání a udržuje správnou funkci imunitního systému. Napomáhá normálnímu trávení a činnosti střev. Aloe je antioxidant, který pomáhá čistit a detoxikovat organismus. Pomáhá udržet normální hladinu glukózy v krvi a udržet normální stav pokožky. Pomáhá zajistit menstruační komfort. Podporuje činnost gastrointestinálního traktu.

Výtažek z artyčoku podporuje funkci ledvin a močových cest, jejichž správná činnost napomáhá procesu očišťování organismu.

Výtažky ze zeleného čaje podporují odstraňování přebytečné vody z těla, což může přispívat k regulaci tělesné hmotnosti. 

Výtažek z kopřivy podporuje normální stav vlasů, nehtů a kostí. Podporuje správné fungování cévní soustavy, což napomáhá od těžkých nohou.

Výtažek z pampelišky je prospěšný pro správnou práci jater a trávicího ústrojí. Podporuje látkovou přeměnu sacharidů.

Výtažek z hořkého pomeranče prospěšně ovlivňuje metabolismus lipidů a relaxaci.

 

Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9%.

Naše šťáva z Aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů Aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.

Už staří Egypťané si vážili všemocné Aloe vera pro její blahodárné účinky. Dokonce ji nazývali rostlinou nesmrtelnosti a přidávali ji do nezbytné výbavy, která doprovázela zemřelé faraony na jejich poslední cestě.

 


Pár slov o společnosti AloeCorp Mexico

Největším producentem Aloe vera je společnost Aloecorp, která se rovněž považuje za dodavatele nejlepší Aloe vera na světě. Na posledním kongresu IASC v Texasu byla společnost Aloecorp a technologie zpracování Qmatrix® znovu oceněna za největší podíl při pěstování, výzkumu a finálního zpracování Aloe vera. IASC je vědecká organizace, která jako taková sice nemá za úkol hodnotit kvalitu preparátů, ale sleduje dodržování základních standardů při výrobě Aloe vera.

 

Výjimečná, nejvyšší kvalita potvrzená certifikátem IASC

Naše šťáva z Aloe získala certifikát kvality udělený International Aloe Science Council, který je výrazem uznání mezinárodního kolektivu odborníků a symbolem čistoty a nejvyšší kvality výrobku. Tato značka potvrzuje skutečnost, že naše šťáva z Aloe s pozitivním výsledkem prošla řadou přísných a profesionálních testů a zkoušek. Certifikát IASC je jedinou zárukou nejvyšší jakosti výrobků z Aloe, která je uznávána na světovém trhu.

 

Výrobní proces:

Vědci, kteří se věnují výzkumu této výjimečné rostliny, přiznávají, že za svou neobvyklou biologickou aktivitu vděčí polysacharidům s velkou molekulární hmotností. Tradiční metoda výroby Aloe však neumožňuje získání dlouhých polysacharidových řetězců, protože v jejím průběhu dochází k rozpadu dlouhých řetězců na krátké s nižší molekulární hmotností. Tato skutečnost je důvodem hledání jiného způsobu výroby šťávy z Aloe, který by omezoval rozpad řetězců a díky tomu zvýšil účinné vlastnosti šťávy. Po několika letech výzkumů a zkoušek vypracovali vědci výrobní metodu umožňující získat šťávu z Aloe, která obsahuje polysacharidy s požadovanou molekulární hmotností, což souvisí s dosažením maximální biologické aktivity. Tato metoda výroby šťávy je chráněna patentem a nazývá se TTS (Time, Temperature and Sanitation). Umožňuje získat šťávu s vysokým obsahem nejaktivnějších polysacharidů. TTS je rovněž zárukou nejvyšší kvality šťávy, protože každá etapa této výrobní metody podléhá přísným zkouškám a kontrolám jakosti.

Certifikát ALOE
Naše šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Důkladný sběr listů aloe, lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody sběru garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy.

Šťáva z Aloe GEL - pomeranč a zelený čaj.

Doplněk stravy se sladidlem
Výrobek je slazený steviolovými glykosidy získanými z listů stévie.

Dávkování: 50ml (5 lžic) denně

Složení: Šťáva z aloe (Aloe barbadensis),stabilizátor: xylitol, zahušťovadlo: xanthanová guma, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, výtažek z listů artyčoku (Cynara scolymus), výtažek z listů zeleného čaje (Camellia sinensis), výtažek z listů kopřivy (Urtica dioica), výtažek z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum off.), výtažek z hořkého pomeranče (Citrus aurantium), koncentrát pomerančové šťávy, konzervační látka: sorban draselný, sladidlo: steviolové glykosidy.

 

Množství Maximální denní dávka (50 ml)
Šťáva z aloe 30 ml
Výtažek z listů artyčoku 50 mg
Výtažek z listů zeleného čaje 50 mg
Výtažek z listů kopřivy 50 mg
Výtažek z kořene pampelišky        50 mg
Výtažek z hořkého pomeranče 50 mg

Objem netto: 1000ml

Vyrobeno v EU pro BIO-DETOX, s.r.o.

Distributor: BIO-DETOX, s.r.o.
                  Neumannova 1453/28
                  156 00 Praha 5

IČ: 01657011
DIČ: CZ01657011

Certifikovaná surovina z Mexika

Upozornění: Tento produkt byl uveden na trh jako doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek. ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Minimální trvanlivost uvedena na obale.

Skladování: Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření uchovávejte v chladničce po dobu max. 1 měsíce.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. Aloe gel je potravinový doplněk se sladidlem, obsahující šťávu z aloe, výtažky z listů artyčoku, listů zeleného čaje, listů kopřivy, kořene pampelišky a z hořkého pomeranče.

 

Aloe Gel Detox new

 

Certifikát ALOE

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: