Počet položek: 0 0,00 CZK

Náš příběh / O nás

Bio-detox.cz

Potraviny budoucnosti – dostanou Vás do kondice. Pozvěte do svého domu Bio potraviny, na které budete mít zálusk.
30 ověřených produktů a měsíčně 2-3 nové
• 3 roky – 45 000 zákazníků
8 let v oboru zdravé výživy

 

S ČÍM VÁM POMŮŽEME?
Pomůžeme vám zdravě žít a cítit se skvěle.
A jak to víme?  Protože to máme vyzkoušené na sobě i svých nejbližších....

 

KDO ZA TÍM STOJÍ A PROČ?
Na přelomu let 2008/2009 jsme pocítili problém v tom, že v naší malé české kotlině je dosti komplikované sehnat kvalitní doplňky stravy za přívětivou cenu, tak jako to bylo standardem ve zbytku Evropy západně od nás. Na trhu byly tehdy dva velcí hráči, kteří však pracovali s maržemi v řádu stovek procent a jejich produkty rozhodně nepatřily na špici. Rozhodli jsme se tedy s tímto trhem trochu zamíchat a dodat zákazníkům kvalitnější produkty za ceny, které jsou běžné i za našimi hranicemi. V roce 2009 jsme naštívili několik výrobců, provedli mnoho testů v českých laboratořích a nakonec jsme vybrali ty nejlepší, které Vám dodnes nabízíme. 

Portfolio se postupně rozrůstalo o nové druhy zboží na základě požadavků našich zákazníků. Z počátku nám hodně pomáhali vracející se zákazníci, kteří nás povzbuzovali a dodávali nám energii i pocit, že to co děláme má opravdu význam. Našim produktům jsme na 100% věřili a tímto jsme získali i jistotu, že našim zákazníkům produkty opravdu pomáhají. Dodnes tvoří naši klientelu 70% stálých zákazníků.
V průběhu let jsme prošli řadou odborných školení a jsme si tedy jisti tím, že Vám dokážeme zodpovědně poradit s Vašimi dotazy týkájící se doplňků stravy a tradiční čínské medicíny.

 

CO DĚLÁME JINAK NEŽ OSTATNÍ?

- V naší firmě nemáme řetězec zaměstnanců, prodejců a administrativy. Na celou společnost stačí čtyři lidé.

Výhoda pro Vás?
Naše nízké provozní náklady nám umožňují nabídnout Vám tu nejlepší možnou cenu.


 - Všechny naše dodavatele známe osobně a pravidelně se navštěvujeme. Toto nám zaručuje, že dodavatel si nás více váží a vždy máme jistotu nejlepšího servisu i kvality.

Výhoda pro Vás?
Dostáváte vždy to nejlepší z trhu....

 - Nenakupujeme produkty za nejnižší možnou cenu, abychom válčili cenou, ale soustředíme se předvším na kvalitu a spolehlivost dodavatele.

Výhoda pro Vás?
Dostáváte vždy to nejlepší z trhu....

 - Vzhledem k tomu, že jsme trnem v oku konkurenci, která léta požívala výhod královských marží a monopolního postavení na trhu, tak jsme velmi často navštěvování státními kontrolami. (SZPI, MZE, CSČR, MZČR atd. atd.)

Výhoda pro Vás?
Jistota, že dodržujeme všechny přísně stanovené předpisy a kvali
tativní požadavky.

 

 

Historie v číslech:
V roce 2008 jsme se začali zabývat problematikou doplňků stravy a čínské medicíny.
V roce 2009 jsme přivezli první vzorky, provedli testy a na konci roku spustili oficiální prodej v ČR.
V 2011 jsme uvedli na trh značku Bio Detox, kterou naše výrobky nesou i dnes. 
Rok na to, v roce 2012, jsme se přestěhovali do nových větších prostor ve Frenštátě pod Radhoštěm kde sídlíme dodnes.
certifikát bio

V roce 2013 byla založena společnost Bio Detox s.r.o.
V roce 2015 získala naše společnost českou certifikaci BIO.

 

CO DĚLÁME?
Dovážíme a prodáváme online všechny produkty, o kterých víme, že zlepšují kondici a zdraví člověka. Naleznete u nás výrobky prémiové kvality jako aloe vera, bio arganový olej, cistus incanus, kolostrum, kokosový olej, koloidní stříbro, kyselinu Hyaluronovou, mladý ječmen, náplasti na hubnutí, ostropestřec nebo ušní svíčky. Produkty získáváme přímou cestu - pěstitel/výrobce – naše zpracování – naše distribuce – náš prodej. Díky řetězci, který neustále zdokonalujeme jsme schopni nabídnout zákazníkovi vždy o třídu vyšší kvalitu než konkurence za stejnou nebo lepší cenu.

 

JAK JSME SE K TOMU DOSTALI?
Zajímali jsme se o alternativní léčbu i potraviny. Studovali jsme hodně zdrojů, hovořili s lidmi, kteří nám ukazovali, co je pro zdraví dobré. Vyhledali jsme farmáře, kteří pěstují zdravé potraviny a zjistili jsme, že naše práce má velký význam.


PROČ ZROVNA MY?
Vzhledem k tomu, že většina našich zákazníků se k nám vrací opakovaně zpátky, tak víme, že zákazníka musíme hýčkat jak jen to jde. Proto stále vymýšlíme nové dárky a překvapujeme vás při každé objednávce. Seženete u nás dárkové balíčky, akční slevy i dárkové poukazy. Když nám zavoláte, tak si můžete být jisti, že se budete bavit s odborníkem.

Dlouhodobě máme pouze 0,2% reklamací, takže si můžeme dovolit vše řešit dle návrhu zákazníka bez ohledu na případnou finanční ztrátu okamžitou výměnou nebo navrácením celé částky.


PRAVIDELNÉ ANALÝZY A KONTROLY KTERÉ PROVÁDÍME:

  • mikrobiologické rozbory, těžké kovy, pesticidy

  • nutriční analýzy

  • senzorické a degustační zkoušky

  • testování potenciálně rizikových složek (provádí SZPI v laboratořích ministerstva zemědělství)

  • spolupráce s akreditovanými laboratořemi

  • u BIO produktů pravidelné analýzy BIO kvality.

 

PROČ T0 DĚLÁME?
Myslíme si, že naše práce by bavila každého. Vidíme za sebou tisíce lidí, kteří nám píší o tom, jak jim a jejich rodině naše produkty pomáhají. Toto je jedna z věcí, která nás nabíjí energií a dodává nám plno sil k rozšiřování naší nabídky i do budoucna..

 

NA CO JSME HRDÍ?
Jsme hrdí především na to, že jsme pomohli rozhýbat zkostnatělý trh s přírodními doplňky stravy u nás. Jsme hrdí na to, že jsme vybudovali vlastní uznávanou značku a zřídili vlastní zpracování produktů. Jsme napojeni přímo na zemědělce, kteří plodiny sami pěstují. Máme dnes již ucelenou nabídku, profesionální poradenství, záruku nejvyšší možné kvality a dobré ceny díky vlastnímu řetězci od výrobce po prodej.

 

Váš dotaz

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
Copyright © www.bio-detox.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.bio-detox.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace